Skip to content

NESLİM GÜNGEN

CEVİZLİBAĞ

Neslim Güngen Cevizlibağ şubesi; güzelleştirici ve
rahatlatıcı bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile Cevizlibağ’da profesyonel bir güzellik merkezi arayan kadınlar için tasarlanmıştır. 
Neslim Güngen Ailesi olarak, güzellik merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak için her zaman hizmetinizde olacağımızı söylüyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarımına dair çeşitli işlemler ile Cevizlibağ’da
hizmetinizdeyiz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli ve tecrübeli bir güzellik merkezi deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Neslim Güngen Cevizlibağ ekibi olarak, Cevizlibağ güzellik merkezi şubemizde sizlere rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı
seviyoruz. 
Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz. Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Cevizlibağ’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Cevizlibağ şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz.
Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

cevizlibag1

İletişim Bilgileri

Adres

Maltepe Mah 324. sok Beyaz Rezidans 2 C Blok No:47-54 Cevizlibağ / İstanbul

Adres

Maltepe Mah 324. sok Beyaz Rezidans 2 C Blok No:47-54 Cevizlibağ / İstanbul

Hizmetlerimiz