Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ÇEKMEKÖY

Neslim Güngen Çekmeköy  şubesi; Çekmeköy bölgesinde güvenilir ve konforlu bir güzellik ve bakım hizmetini yaşamak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım hizmetlerimiz, Çekmeköy’de güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Çekmeköy ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamız en gelişmiş teknikler ile işlemleri sizlere sunmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da yüzlerce bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Çekmeköy’deki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Çekmeköy güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

IMG_6303

İletişim Bilgileri

Adres

Mehmet Akif Mah. Refah Sok. No: 11/4 Çekmeköy/İstanbul

Adres

Mehmet Akif Mah. Refah Sok. No: 11/4 Çekmeköy/İstanbul

Hizmetlerimiz