Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ÇANAKKALE

Neslim Güngen Çanakkale şubesi, “çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile kuruldu. Siz değerli misafirlerimize en rahat ve konforlu atmosferi sağladığımız merkezimiz ile Çanakkale’de güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda iddialıyız.

Çanakkaleli kadınlara en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatmak için Neslim Güngen Ailesi olarak sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in güzellik sektöründe geçirdiği 23 yıllık tecrübesi ile kurulan Çanakkale şubemiz, sadık misafirlerimize en iyi şekilde hizmet verecek şekilde ilerlemektedir.

Birinci sınıf kalitede son sistem son teknoloji cihazlarımız ve kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz ile uygulanan hizmetlerimiz, alanında uzman estetisyenlerimiz ile siz değerli misafirlerimizin cildini, bedenini ve ruhunu iyileştirmeyi hedeflemektedir. Siz de Neslim Güngen Çanakkale şubesine gelerek kalite ve profesyonelliğin en doğru adresi ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Lipones, Fibroderms, Liponex Max, Clines, Cosmex, NG System Coldpen ve daha pek çok markayı sizi en iyi halinizle tanıştırmak için geliştirdik. Markalarımız, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının ardından geliştirilmiştir ve Türkiye’nin yerli ve milli gururudur.

çanakkale 1

İletişim Bilgileri

Adres

İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 110 Çanakkale

Adres

İsmetpaşa Mah. Demircioğlu Cad. No: 110 Çanakkale

Hizmetlerimiz