Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BURSA NİLÜFER

Neslim Güngen Bursa şubesi, “Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile kurulmuştur. Bursa’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için sizleri de son sistem son teknoloji cihazlarımız ve alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanan Türkiye’nin en iyi güzellik ve bakım hizmetleri ile tanışmaya davet ediyoruz!

En İyi Halinizle

Tanışın!

Neslim Güngen Bursa şubemiz, Bursa’da kaliteli bir güzellik merkezi arayan kadınlar için kuruldu. Donanımlı ve uzman ekibimiz, siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Cilt bakım ve yenileme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, microblading, ipek kirpik, kalıcı dudak renklendirme ve nail- art hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Markalarımız

Sizi aynalarla barıştıracak işlemlerimiz, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen yerli ve milli cihazlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Yine Güngen’in markası olan Clines, Cosmex ve Fibroderms ürünlerimiz ile de sizi tepeden tırnağa yenileyebilecek güce sahibiz!

İletişim Bilgileri

Adres

İhsaniye mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 14A/D A Blok Plaza 224 Plaza No:28, 16200 Nilüfer/Bursa

Adres

İhsaniye mah. Fatih Sultan Mehmet Bulvarı 14A/D A Blok Plaza 224 Plaza No:28, 16200 Nilüfer/Bursa

Hizmetlerimiz