Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BURSA YILDIRIM

Neslim Güngen Bursa Yıldırım şubesi, “Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile kurulmuştur. Bursa’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için sizleri de son sistem son teknoloji cihazlarımız ve alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanan Türkiye’nin en iyi güzellik ve bakım hizmetleri ile tanışmaya davet ediyoruz!

En İyi Halinizle

Tanışın!

Neslim Güngen Bursa Yıldırım şubemiz, Bursa’da kaliteli bir güzellik merkezi arayan kadınlar için kuruldu. Donanımlı ve uzman ekibimiz, siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Cilt bakım ve yenileme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, microblading, ipek kirpik, kalıcı dudak renklendirme ve nail- art hizmetlerimiz ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Markalarımız

Sizi aynalarla barıştıracak işlemlerimiz, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen yerli ve milli cihazlarımız ile gerçekleştirilmektedir. Yine Güngen’in markası olan Clines, Cosmex ve Fibroderms ürünlerimiz ile de sizi tepeden tırnağa yenileyebilecek güce sahibiz!

a13

İletişim Bilgileri

Adres

Millet Mahallesi Derya Caddesi Aydınsoy rezidans 107/C Yıldırım /BURSA

Adres

Millet Mahallesi Derya Caddesi Aydınsoy rezidans 107/C Yıldırım /BURSA

Hizmetlerimiz