Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BODRUM

Neslim Güngen Bodrum şubesi; kadınların daha güzel ve estetik gözükmesi için özenle hizmetini sürdürmekte ve bu hizmeti en kaliteli olarak misafirlerine sunmaktadır. Neslim Güngen Ailesi olarak, Bodrum güzellik merkezi arayışınıza son veriyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen 23 yıllık güzellik sektörü deneyimi sonucunda inşa ettiği saygın müşteri portföyü ile gurur duyarak hizmetlerine hızla devam ediyor. Yurt içi çalışmaları dışında yurt dışında da markalaşma hedefini emin adımlarla sürdürerek kadınların güzellik anlayışına güzellik katıyor.

Güzellik ve bakım alanındaki tüm hizmetlerimiz, sektör alanında deneyimli ve tecrübeli estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Bodrum’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin en içten şekilde hissedildiği Neslim Güngen Bodrum şubesine uğrayarak deneyimli ekibi ve kaliteli hizmeti ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

 

Misafirlerimizin isteklerini önemsiyor ve kaliteli anlayışımız ile çalışıyoruz. Bunun için Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının sonucunda geliştirilen yerli bakım ve cihaz markalarımızı kullanıyoruz.

bodrum1

İletişim Bilgileri

Adres

Yokuşbaşı mah. Kıbrıs şehitleri cad. Eskitürk İş Merkezi No:47c B1 Bodrum/Muğla

Adres

Yokuşbaşı mah. Kıbrıs şehitleri cad. Eskitürk İş Merkezi No:47c B1 Bodrum/Muğla

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Bodrum Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN BODRUM GÜZELLİK MERKEZİ

Bodrum güzellik merkezi olarak başladığımız ilk günkü heyecan, güler yüz ve disiplin ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Güzellik ve bakım sektöründeki tüm yaşanan gelişmeleri anlık olarak takip eden markamız, teknolojiyi en güncel şekilde kullanarak değerli müşterileriyle tamamlamaktadır.

Güzellik kavramının nasıl hissettiğinizle alakalı olacağı bilinci ile kendinizi en güvenilir ve rahat hissedeceğiniz bir ortamı sizlerle buluşturuyoruz. Bodrum güzellik merkezi

Hizmet kalitesinden ödün vermeyen Neslim Güngen Bodrum Güzellik Merkezi, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat anlayışı ile hizmet vermektedir.

Selülit, bölgesel kilo fazlalığı ve cilt sorunları gibi birçok problemleri kaliteli hizmet anlayışı ile hızlı bir çözüm süresi doğrultusunda başarılı sonuçlara ulaştırıyoruz.

Neslim Güngen Bodrum Güzellik Merkezimizde Neler Var?

Hizmet politikasını daima kalite ve güvenilirliği ile destekleyen güzellik merkezimiz çalışma ekibini uzman ve nitelikli kişilerden oluşturmaktadır.

Güzellik ve bakım hizmetlerimiz; ipek kirpik ve kirpik lifting, kalıcı dudak renklendirme, microblading uygulaması, lipones bölgesel incelme, selülit onarım protokolü, kalıcı eyeliner uygulaması, cilt bakımı protokolleri, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme ve fibroderms çatlak metodu gibi uygulamalarından oluşmaktadır.

Bodrum cilt bakımı hizmeti almak isteyenlerin başarılı sonuçlar alabileceği güzellik merkezimiz sadece Bodrum bölgesinde değil tüm Türkiye’de en iyi güzellik merkezi olması için çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerli üretim Liponex MAX ve Lipones cihazlarımız ile bölgesel incelme konusunda harika sonuçlar almaktayız. Bölgesel incelme uygulamasında tek seansta 3-15 cm arasında incelme sağlamaktadır. Lipones cihazının teknik açıdan gelişmiş bir versiyonu olan Lipones MAX cihazımız ile yapılan ilk seansta 8-25 cm incelme farkını görebilirsiniz.

Bodrum güzellik merkezi şubemizde bulunan, özel uygulama olan ve vücudunuzda bulunan toksinleri vücut dışarısına atmaya yardımcı olan Liponescultra detoks uygulamamız ile bedeninizi içeriden temizleyerek formda bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kirpik Liftinginin Zararları Var Mıdır?

Kirpik lifting işleminin genelde bir zararı ve yan etkisi bulunmamaktadır. Kirpik lifting uygulaması göz bölgesine yapıldığı için dikkat gerektiren bir işlemdir. Kirpiklere sürülen kimyasal solüsyon göz bölgesini tahriş edebilir ve bunun sonucunda reaksiyonlar oluşabilir. Bunun için işlem sırasında uygulanan aşamalara dikkat edilmelidir.

Dudak Renklendirme İşleminden Sonra Bakım Nasıl Yapılır?

Dudak renklendirme işlemi sonrası iyileşme süreci yaklaşık 3-4 gün kadar sürmektedir. Bu iyileşme sürecinde dudaklarınızda kuruluk görülebilmektedir. Dudak renklendirme uygulaması sonrası dudak bakımı için nemlendirici önerilebilmektedir.

Bodrum Güzellik Merkezi Selülit Uygulamasından Sonra Selülitlerim Tekrar Oluşur mu?

Günlük aktivitelerinizde dikkat etmediğinizde, ileriye dönük olan dönemlerde selülit poblemi tekrar edebilir.

Fibroderms XXL yerli üretim cihazlarının kullanıldığı selülit onarım protokolü sonrasında bol su tüketimine önem gösterilmelidir. Sağlıklı beslenme ve egzersizşer ile selülit uygulamasının sonuçlarını kalıcı olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Güzellik Merkezimizin Hizmet Anlayışı

Yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde Neslim Güngen Güzellik Merkezi markamızın Bodrum şubesi de profesyonel olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Samimi, tecrübeli ve güleryüzlü hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daima hizmet etme politikası ile Bodrum Güzellik Merkezi olarak yolumuza sağlam adımlarla hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.