Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BATMAN

Neslim Güngen Batman şubesi olarak, Batmanlı kadınlara en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatmak için kurulduk. Sizlere en rahat, en güzel ve en kaliteli atmosferi sağlayan şubemiz, kadın güzelliğini koruma tutkusu ile Batman’da güzellik merkezi arayışınıza son vermek için hizmet vermektedir.

Neslim Güngen ailesi olarak güzelliğin içten geldiğini biliyor, hem bedeninize ve cildinize hem de ruhunuza iyi gelecek hizmet ve işlemler ile sizleri ağırlıyoruz!

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektörü tecrübesiyle kurulan Neslim Güngen Batman şubemiz, sahip olduğu seçkin misafir portföyüne en iyi şekilde hizmet verecek şekilde ilerlemektedir.

Uluslararası kalite standartlarındaki son sistem son teknoloji cihazlarımız ile uyguladığımız işlemlerimiz, alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Siz de Neslim Güngen Batman şubesine gelerek kalite ve profesyonelliğin en doğru adresi ile tanışabilirsiniz.

Markalarımız

Lipones, Fibroderms, Liponex Max, Clines, Cosmex, NG System Coldpen ve daha pek çok markayı sizi en iyi halinizle tanıştırmak için geliştirdik. Markalarımız, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine fabrikamızda uzun AR-GE çalışmalarının ardından geliştirilmiştir ve Türkiye’nin yerli ve milli gururudur.

e2a1f4c4-3a46-4ab4-ae81-cf4481496c37

İletişim Bilgileri

Adres

Gültepe Mah. 5396 Sk. Altunay Astorya sitesi Altunay Astorya Sitesi A Blok No: 6 AC Merkez/Batman

Adres

Gültepe Mah. 5396 Sk. Altunay Astorya sitesi Altunay Astorya Sitesi A Blok No: 6 AC Merkez/Batman

Hizmetlerimiz