Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BAŞAKŞEHİR

Neslim Güngen Başakşehir şubesi; Başakşehir bölgesinde güvenilir bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve protokollerimiz, Başakşehir’de güzellik merkezin arayışına son vermek için açıldı.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Başakşehir ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 2000’in üzerinde bayi aracılığıyla güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Aynalara küsmenizi engelleyecek ve estetik bir görünüme sahip olabilmeniz için Başakşehir’deki en iyi güzellik merkezini kurduk. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmet ve tecrübeye sahibiz. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Adres

Başakşehir, Mavera Sitesi, Başakşehir Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd, 2. Etap No: 18,

Adres

Başakşehir, Mavera Sitesi, Başakşehir Mh. Mehmet Akif Ersoy Cd, 2. Etap No: 18,

Hizmetlerimiz