Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BAHÇEŞEHİR

Neslim Güngen Bahçeşehir  şubesi; Bahçeşehir’de son teknolojik ürünler ve hizmet anlayışı ile kurulmuş, profesyonel bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için tasarlanmıştır. Hizmet alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan güzellik bakım hizmetlerimiz, Bahçeşehir’de güzellik merkezi arayışına son vermek için daima sizlerle!

Güzellik işlemlerindeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Bahçeşehir ekibi; üstün hizmet kalitesini yerli ve birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hale getirmektedir.

Güzellik sektöründeki 23 yıllık deneyime sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi de yansıtmaktadır.

Profesyonellik ve kalite konusunda zirvede olan markamız en gelişmiş teknikler ile güzellik adına işlemleri üstün hizmet anlayışı ile sizlere sunmaktadır.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Bahçeşehir’deki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Bahçeşehir güzellik merkezi ile hizmetlerimizden sizler de çok memnun kalacaksınız. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp Image 2022-10-24 at 11.45.35

İletişim Bilgileri

Adres

Bahçeşehir 1. Kısım mah, Vaditepe Göl Evleri Sitesi, Recep Yazıcıoğlu Cd., 34200 Başakşehir/İstanbul

Adres

Bahçeşehir 1. Kısım mah, Vaditepe Göl Evleri Sitesi, Recep Yazıcıoğlu Cd., 34200 Başakşehir/İstanbul

Hizmetlerimiz