Skip to content

NESLİM GÜNGEN

BAĞCILAR

Neslim Güngen Bağcılar şubesi; kadınların güzelleşmiş ve rahatlatıcı bir görünüm deneyimi ile tanışma fırsatını yakalamaları için İstanbul’un Bağcılar bölgesinde güzellik merkezi arayanlara özel olarak kurulmuştur. Neslim Güngen hizmet ve kalitesini yaşayabileceğiniz şubemiz ile içten gelen güzellik duygusuna ait çalışmalarımızı sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

23 yıllık tecrübesi ile Neslim Güngen’in güzellik alanındaki inşa ettiği müşteri portföyünün ve bu müşterilerden gelen değerli yorumların gurunu yaşıyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında tecrübeli ve uzman estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Bağcılar’da güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğinizi önemsediğimiz Neslim Güngen Bağcılar şubesine uğramanızı, profesyonel hizmet ve kalitemiz ile tanışmanızı öneriyoruz.

Markalarımız

Değerli misafirlerimize hizmet anlayışımız her zaman kaliteli ve profesyonel çalışma sisteminden geçmektedir. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu ve yerli ürün-cihaz üretimini uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirmeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Sancaktepe mah. 897. Sokak Fidan Apartmanı No:8/B Bağcılar/İstanbul

Adres

Sancaktepe mah. 897. Sokak Fidan Apartmanı No:8/B Bağcılar/İstanbul

Hizmetlerimiz