Skip to content

NESLİM GÜNGEN

AYDIN MERKEZ

Neslim Güngen Aydın Merkez şubemizde, “Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır” mottosu ile hareket ediyoruz. Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi zinciri olarak, sizleri birinci sınıf güzellik ve bakım uygulamaları ile tanışmaya davet ediyoruz. Aydın’da güzellik merkezi arayışınıza son verecek hizmetlerimiz, son sistem son teknoloji cihazlarımız ve ürünlerimizle sizleri de şubemize bekliyoruz.

Aynalarla Barışın

Neslim Güngen Ailesi olarak, merkezimizde sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmayı seviyoruz. 23 yıl geçen güzellik sektöründe artık lider konumunda olan Neslim Güngen’in bilgi ve birikimleri ile kurulan Aydın şubemiz, açıldığı günden beri misafirlerimizin cildini, bedenini ve ruhunu güzelleştirecek şekilde hizmet vermektedir.

Cilt bakım-onarım-yenileme, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, microblading, kalıcı makyaj ve nail art uygulamalarımızda uluslararası kalite standartlarındaki cihazlarımızı ve kendi markamız olan ürünlerimizi kullanıyoruz.

Markalarımız

Neslim Güngen’in sahibi olduğu Clines, Cosmex ve Fibroderms markalarımızın ürünleri ile en iyi bakımları sağlarken, Gelecek AR-GE Makine’de uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz cihazlarımız ile de en iyi sonuçları almanız için çalışıyoruz.

Aydınlı kadınlara üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurduğumuz Neslim Güngen Aydın şubemize sizleri de bekliyoruz.

IMG20210329154306

İletişim Bilgileri

Adres

Mimarsinan mah, Şair Ömer Blv. No:20, 09100 Merkez/Aydın

Adres

Mimarsinan mah, Şair Ömer Blv. No:20, 09100 Merkez/Aydın

Hizmetlerimiz