Skip to content

NESLİM GÜNGEN

AVCILAR

Neslim Güngen Avcılar  şubesi; Avcılar bölgesinde güvenilir ve konforlu bir güzellik ve bakım hizmetini yaşamak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında deneyimli estetisyenler tarafından uygulanan bakım hizmetlerimiz, Avcılar’da güzellik merkezi arayışına son vermek için kuruldu.

Cilt bakım ve onarımı için birçok işlemdeki uzmanlığa sahip Neslim Güngen Avcılar ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

23 yıllık sektör deneyimine sahip Neslim Güngen markası, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

Üstün kalite deneyimine sahip markamız en gelişmiş teknikler ile işlemleri sizlere sunmaktadır. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da yüzlerce bayi aracılığı ile güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Estetik bir görünüme sahip olmanız için Avcılar’daki en iyi güzellik merkezi ünvanına sahip Neslim Güngen Avcılar güzellik merkezi ile sizler de aynalara küsmeyeceksiniz. Cilt ve bedeninize iyi bir görünüm kazandırmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güzellik hizmet ve tecrübesine sahibiz. Daha fazla detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

be96f03b-d9a4-4a64-8fb5-3f4f63b11a32

İletişim Bilgileri

Adres

Merkez mahallesi merkez cami Sokak no 19 Avcılar İstanbul (Medicana Hastanesi çaprazı)

Adres

Merkez mahallesi merkez cami Sokak no 19 Avcılar İstanbul (Medicana Hastanesi çaprazı)

Hizmetlerimiz