Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ATAKENT

Neslim Güngen Atakent şubesi, Atakent’te seçkin ve kaliteli bir güzellik hizmeti almak isteyen kadınlar için özenle kuruldu. Sizleri yeni ve en güzel halinizle tanıştıracak uygulamalarımız ile aynalara küsme derdine son veriyoruz. Atakent bölgesinde güvenilir güzellik merkezi arayışınıza son vermek konusunda daima hizmetinizde olacağız.

En İyi Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık güzellik sektör deneyiminden yola çıkarak büyüdük. Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu özel markayı İstanbul Atakent merkezinde en iyi şekilde temsil etmek için uzun ve güzel bir yola çıktık. Güzellik ve bakım adına çıktığımız bu yolda ana hedefimiz her zaman siz değerli misafirlerimize kaliteli bir hizmet vermek oldu.

Profesyonel deneyimimizi, hizmet tutkumuz ve yerli Neslim Güngen cihaz-ürünleri ile birleştirdik. Atakent şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimiz

Güzellik içeriden gelir. Neslim Güngen Atakent şubesi olarak hem rahatlamanızı hem de güzel hissetmenizi istiyoruz. Cilt bakım protokollerimiz, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme işlemlerimiz, microblading ve kalıcı makyaj uygulamalarımız ve nail-art sanatımız ile siz değerli misafirlerimize üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

 

 

atakent şube 2

İletişim Bilgileri

Adres

Halkali merkez mah. 1. Posta sok. No 8 c blok ic daire no 9 Küçükçekmece

Adres

Halkali merkez mah. 1. Posta sok. No 8 c blok ic daire no 9 Küçükçekmece

Hizmetlerimiz