Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ANKARA YENİMAHALLE

Neslim Güngen Ankara Yenimahalle şubemiz, siz değerli kadınlar için kişiselleştirilmiş bakımlar ve işlemler sağlamayı misyon edindik. Sizlerin güzelliğini koruma tutkusu ile hizmet ediyoruz. Ankara’da güzellik merkezi arayışınıza son verme konusunda iddialıyız!

Ailemiz, hem cildinize hem vücudunuza hem de ruhunuza iyi gelecek ve sizi aynalarla barıştıracak işlemlerimizle sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

En Güzel Halinizle Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesinden yola çıktık. Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’ya yayılmış bu büyük markayı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Bunun için de sizi en iyi halinizle tanıştırabilecek kapasiteye sahibiz. Neslim Güngen Yenimahalle olarak açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duyuyoruz.

Kalite anlayışımız ve üstün hizmet tutkumuzu yerli ve milli Neslim Güngen cihaz ve ürünleriyle birleştirdik. Ankara Yenimahalle şubesi olarak, sizlere en iyi dokunuşları yapmak için alanında uzman estetisyenlerimizle hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen cihaz ve ürünlerimiz, uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilmektedir.

Sizlere en iyi cilt ve vücut bakım-yenileme-onarım hizmetlerini verebilecek kapasiteye sahibiz. Microblading, kalıcı makyaj, nail-art gibi hizmetlerimizle de güzelliğinizi vurguluyor, sizi mutlu etmek ve aynalarla barıştırmak için üstün bir hizmet sunuyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

İvedik Caddesi Marka Evleri No:29/8 Yenimahalle Ankara

Adres

İvedik Caddesi Marka Evleri No:29/8 Yenimahalle Ankara

Hizmetlerimiz