Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ANKARA PARK CADDESİ

Neslim Güngen Ankara Park Caddesi şubesi, kadınların güzelliğine kendini adamış ve misafirlerine seçkin bir hizmet verme tutkusuyla hareket etmektedir. Neslim Güngen Ailesi olarak, Ankara Park Caddesi güzellik merkezi arayışınıza son veriyoruz!

En Güzel Halinizle

Tanışın

Deneyimli ve alanında uzman estetisyenlerimiz, cilt ve vücut bakım işlemlerinde birinci sınıf bir hizmet sunmaktadır. 

Sizi güzel, aynalarla barışık ve mutlu kılmak için Ankara Park Caddesi’ndeki en iyi güzellik merkezi kurduk. Cildiniz ve bedeninize iyi bir yatırım yapmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmetine sahibiz.

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüzle gurur duyuyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Ankara Park Caddesi’nde güzellik merkezi arıyorsanız; güzelliğin derinden önemsendiği Neslim Güngen Ankara Park Caddesi şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Markalarımız    

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Bunun için de Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen yerli ve milli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Ahmet Taner Kışlalı Mah.2870 Sok. Alımcı Park Villar D:4/3 Çankaya/Ankara

Adres

Ahmet Taner Kışlalı Mah.2870 Sok. Alımcı Park Villar D:4/3 Çankaya/Ankara

Hizmetlerimiz