Skip to content

NESLİM GÜNGEN

MAMAK

Neslim Güngen Ankara Mamak şubesi olarak, “her kadın güzeldir, kendine özeldir” diyor ve aynalarla barıştıracak en güzel hizmetlerimizle sizleri ağırlıyoruz. Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ve güzelliğe olan tutkumuzla Ankara Mamak’ta güzellik merkezi arayışınıza son vermeyi iddia ediyoruz.

Neslim Güngen Ailesi olarak, merkezimizde sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmayı seviyoruz.

En İyi Halinizle

Tanışın

23 yıllık sektör tecrübesi ve Neslim Güngen markası ile sizi en iyi halinizle tanıştırmak için Ankara Mamak’ta eksiksiz bir merkez kurduk. Şubemiz, açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duymaktadır.

Seçkin bakım ve hizmetlerimiz, uluslararası kalite standartlarındaki cihaz ve ürünlerimizle birleştirilmektedir. Mamak’ta güzellik merkezi arayışınıza son verecek Neslim Güngen Mamak şubemizde güzelliğinizi derinden önemsiyor, en doğru dokunuşları yapma tutkusu ile hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Güzelliğin içeriden geldiğine inanıyor, sizi rahatlatacak ve iyi hissettirecek bir güzellik merkezi olarak hizmet veriyoruz. Cilt bakım, onarım, yenileme ve ayrıca vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj ve nail-art gibi hizmetlerimiz ile Ankara Mamak’taki kadınlara üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

İletişim Bilgileri

Adres

Cengizhan Mah. 817. Sok. No:8/D Mamak/ANKARA

Adres

Cengizhan Mah. 817. Sok. No:8/D Mamak/ANKARA

Hizmetlerimiz