Skip to content

NESLİM GÜNGEN

KEÇİÖREN

Neslim Güngen Ankara Keçiören şubesi olarak, “her kadın güzeldir, kendine özeldir” diyor ve aynalarla barıştıracak en güzel hizmetlerimizle sizleri ağırlıyoruz. Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesi ve güzelliğe olan tutkumuzla Ankara Keçiören’de güzellik merkezi arayışınıza son vermeyi iddia ediyoruz.

Neslim Güngen Ailesi olarak, merkezimizde sizlere en iyi deneyimi sunmak için çalışmayı seviyoruz.

En İyi Halinizle

Tanışın

23 yıllık sektör tecrübesi ve Neslim Güngen markası ile sizi en iyi halinizle tanıştırmak için Ankara Keçiören’de eksiksiz bir merkez kurduk. Şubemiz, açıldığımız günden beri oluşturduğumuz saygın misafir portföyü ile gurur duymaktadır.

Seçkin bakım ve hizmetlerimiz, uluslararası kalite standartlarındaki cihaz ve ürünlerimizle birleştirilmektedir. Keçinören’de güzellik merkezi arayışınıza son verecek Neslim Güngen Keçiören şubemizde güzelliğinizi derinden önemsiyor, en doğru dokunuşları yapma tutkusu ile hareket ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Güzelliğin içeriden geldiğine inanıyor, sizi rahatlatacak ve iyi hissettirecek bir güzellik merkezi olarak hizmet veriyoruz. Cilt bakım, onarım, yenileme ve ayrıca vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj ve nail-art gibi hizmetlerimiz ile Ankara Keçiörenli kadınlara üst düzey bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmak için kurulduk.

İletişim Bilgileri

Adres

Şefkat mahallesi Kızlarpınarı caddesi Mecidiye ışıklar yanı 44/D Keçiören Ankara

Adres

Şefkat mahallesi Kızlarpınarı caddesi Mecidiye ışıklar yanı 44/D Keçiören Ankara

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Keçiören Şubesi Hakkında

NESLİM GÜNGEN ANKARA KEÇİÖREN GÜZELLİK MERKEZİ ŞUBESİ

Keçiören güzellik merkezi olarak müşterilerimizin bizlerden aldığı hizmetten her daim memnun kalmasını sağlamak ve bu hizmetin kalitesini zirveye taşıyarak kaliteli bir marka oluşturmaktır. Güvenilir bir güzellik merkezi arayanlar için profesyonel kadrolarımız ve kaliteli cihaz ürünlerimiz ile her zaman hizmetlerimize devam ediyoruz. Ankara Keçiören bölgesinde güzellik salonu arayışında olanlar ve bakımlı olmayı hobi haline getirenler için tek bir adres: Neslim Güngen Keçiören!

Ankara güzellik merkezleri arasından sunduğu kusursuz hizmet ile ayrılan Neslim Güngen Keçiören Güzellik Salonu; her türlü güzellik ve bakım uygulamalarını müşterilerine eksiksiz olarak sunmaktadır.

Firmamızı diğer markalardan ayıran en önemli özellik; yerli üretim cihazlar ve ürünlerle birlikte profesyonel bir hizmet uygulamasıdır.

Neslim Güngen Keçiören Güzellik Merkezinde Neler Var?

Kadınların güzellik merkezlerindeki ihtiyaçları için gerekli tecrübe ve deneyim için her zaman adımızdan söz ettiren bir marka olmak için zirvede olmaktan gurur duyuyoruz. Tecrübeli ellerde yapılan işlemlerin, yerli üretim cihaz ve ürünlerin kombini ile kusursuz bir uygulama süreci sizleri bekliyor.

Bakım ve güzellik uygulamalarında deneyimli ekibimiz ile selülit onarım protokolü, pop-up ameliyatsız popo dikleştirme, microblading uygulaması, lipones bölgesel incelme, cilt bakımı protokolleri, kalıcı dudak renklendirme, fibroderms çatlakt metodu, kalıcı eyeliner uygulaması, kirpik lifting ve ipek kirpik uygulamalarımız sayesinde her türlü bakım isteklerinizi karşılıyoruz.

Güzellik Merkezi Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilir?

  • Uzman ve deneyimli kişilerin seçimi
  • Güvenilir bir hizmet alanı oluşturma
  • Uygulama sırasında kullanılan ürün ve cihazların kaliteli olması
  • Güzellik merkezinin hijyenik olması
  • Randevu ve rezervasyon işlemlerinde kolay ulaşılabilirlik
  • Konforlu araç-gereç bulundurma
  • Şık tasarımlı bekleme ve uygulama odaları

Neslim Güngen Keçiören Güzellik Merkezi şubesi olarak son teknolojik ekipman ve uzman kadroya sahibiz. Profesyonel kadromuz ile siz değerli misafirlerimizin en kaliteli güzellik hizmetiniz için elimizden geleni fazlasıyla yapıyoruz.

Keçiören Güzellik Merkezi Lipones Bölgesel İncelme Metodu

Lipones bölgesel incelme işlemi; cilt altında bulunan yağ hücrelerini parçalayarak bölgesel fazlalıkların ve selülitlerin giderilme işlemidir. Bu işlem için herhangi bir cerrahi işlem gerekmemektedir. Bölgesel fazlalık dışında selülitlerin giderilmesi için de bu işlem yöntemi kullanılmaktadır.

Keçiören güzellik merkezi şubemizde en çok tercih edilen uygulamalardan birisidir. Bu yöntem sırasında uygulanan basınç sayesinde yağ hücreleri sıvı forma dönüşür. Daha sonra dönüşen bu yağlar metabolik atıklara dönüşerek idrar ve ter yöntemi ile vücut dışarısına atılmaktadır.

Lipones incelme metodu, bölgesel incelme ve vücuttaki yağların azaltılmasında diğer yöntemlere göre daha çok tercih edilmektedir. Bu tercihin sebebi hem kesinti süresinin olmaması hem de uygulama sonrası gündelik hayata dönüşün hızlı olmasıdır.

Keçiören Güzellik Merkezi Hizmet Anlayışı

Neslim Güngen Keçiören Güzellik Merkezi müşterilerine sunduğu ekonomik fiyatlar ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Markamız, profesyonel ekibi ve hizmeti ile her zaman müşteri memnuniyeti garantili hizmet anlayışına sahiptir. Eğer siz de firmamızın kaliteli hizmetinden faydalanmak isterseniz Keçiören Güzellik Merkezi şubemizden randevu alabilirsiniz.