NESLİM GÜNGEN

ANKARA ERYAMAN

“Çirkin kadın yoktur, Neslim Güngen’e gelmeyen kadın vardır!” diyerek hareket ettiğimiz Neslim Güngen Ankara Eryaman şubemiz, siz değerli misafirlerimize en seçkin hizmetleri verme tutkusu ile kuruldu. Ankara Eryaman güzellik merkezi arayışınıza son vermek için sizleri de şubemize davet ediyoruz!

Aynalarla Barıştıran Hizmetler

Neslim Güngen, 23 yılını geçirdiği güzellik sektöründe bugün Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi zinciri olarak biliniyor. Ankara Eryaman şubemizde de sizler için verdiğimiz kaliteli hizmetlerle seçkin bir misafir portföyü oluşturduk ve bununla gurur duyuyoruz.

Donanımlı ve alanında uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen cilt bakım-onarım, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj gibi hizmetlerimizle güzelliğinizi önemsiyor, kalite ve profesyonellik anlayışı ile hareket ediyoruz.

Hizmet ve Markalarımız     

Ankara Eryaman en iyi güzellik merkezi olmamız tesadüf değil! Birinci sınıf hizmet anlayışımızı, Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilen cihazlar ve ürünler ile birleştiriyoruz.

Her ihtiyacınızı karşılayabilecek kapasitesi ile Neslim Güngen Ankara Ermayan şubesi olarak, sizi tepeden tırnağa yenilemeye, aynalarla barıştırmaya davet ediyoruz.

eryaman

İletişim Bilgileri

Adres

Şehit Osman Avcı mah, Malazgirt 1071. Cd. No:43/B, 06824 Etimesgut/Ankara

Adres

Şehit Osman Avcı mah, Malazgirt 1071. Cd. No:43/B, 06824 Etimesgut/Ankara

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Ankara Eryaman Şubesi Hakkında

Ankara Eryaman Güzellik Merkezi

Ankara Eryaman’lı kadınların güzelleşme taleplerini karşılayabilecek üstün hizmetler sunma konusunda tutkulu olan Neslim Güngen Ankara Eryaman güzellik merkezi, kapılarını açtığı günden bu yana siz değerli misafirlerimiz için hizmet vermektedir. Neslim Güngen’in güzellik sektöründe geçirdiği 23 yıllık tecrübenin ardından kurulan şubemiz, haftanın 6 günü 10:00 – 19:00 saatleri arasında bakımlarınızı yapmanızı kolaylaştırıyoruz.

Güzelliğin nasıl hissettiğinizle alakalı olduğuna inanıyoruz. İşte bu yüzden, kendinizi en iyi hissedebileceğiniz bir ortam yarattık. Clines ile sektördeki en kaliteli dermokozmetik ürünleri ve ekipmanları kullanıyoruz. Estetisyenlerimiz, alanında uzman ve donanımlıdır. Ankara Eryaman’da cilt bakımı, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj ve güzelliğe dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz.

Neslim Güngen Eryaman Güzellik Salonunda Neler Var?

Eryaman’da güzellik merkezi arıyorsanız, her ihtiyacınızı karşılayabilecek ürün ve servis çeşitliliği ile Neslim Güngen ailesini tercih edebilirsiniz. Peki, Eryaman şubemizde sizi hangi hizmetler bekliyor?

Cilt bakım-onarım-yenileme konusunda iddialıyız. Bugüne kadar akne, leke ve anti-aging bakımlarımızla pek çok misafirimizin yüzünü güldürmeyi başardık. Clines’in özel serileri ile cildinizin ihtiyacına göre oluşturduğumuz protokoller sayesinde, yeniden pürüzsüz ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyoruz.

Clines Akne bakımı, Clines leke bakımı, Clines anti-aging bakımı, Clines Pumpkin gibi farklı cilt bakım seçeneklerimiz mevcut. Akneli bir cildiniz varsa; Clines’in özel akne bakım serisi ile birleştirdiğimiz akne bakımlarımızı tercih edebilirsiniz.

Cilt bakım seanslarımızda sizler için son sistem son teknoloji profesyonel cihazlar kullanıyoruz. 13+1 multifonksiyonel cilt bakım cihazımıza ek olarak, Fibroderms XXL cilt bakım cihazının özel cilt bakım başlıkları ile cildinizi derinlemesine temizliyor, bakteri oluşumunu önlüyor, iltihaplanmayı azaltıyor ve yeni akne oluşumunu önlemeye yardımcı oluyoruz.

Leke bakımlarımızda kullandığımız ürünlerimiz, leke oluşumunu önlemeye yardımcı bileşenler ile geliştirilmektedir. Bu sayede, cildinizde var olan akne lekesi, güneş lekesi, cilt tonu eşitsizliği gibi problemleri ortadan kaldırıyoruz. Size de daha parlak ve sağlıklı görünen bir cildin keyfini çıkarmak kalıyor!

Bölgesel İncelme Kaç Seansta Biter?

Bölgesel incelme ile zayıflanır mı?” diye merak ediyorsanız, sizleri Ankara Eryaman’daki güzellik merkezi şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de aylarca süren mühendislik çalışmaları sonucu geliştirdiğimiz özel vücut şekillendirme ve bölgesel incelme cihazlarımız; ultrasonik ses dalgaları gibi özel sistemler ile vücuttaki inatçı yağları parçalamaya ve vücudu şekillendirmeye yöneliktir. Bu sayede, ilk seanstan itibaren daha ince ve sıkı bir vücuda sahip olmanız mümkün.

Bölgesel incelme kaç seansta biter sorunuzun cevabı, vücut yapınıza ve metabolizmanıza göre değişiklik gösterecektir. Karın yağlarınızın bir türlü gitmemesinden şikayetçiyseniz, o halde sizler için sunduğumuz farklı cihaz ve protokollerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Lipones ve Lipones MAX cihazlarımız, bölgesel incelme konusunda ünlüdür. Tek seansta 3 ile 15 cm incelebileceğiniz Lipones cihazımızın daha gelişmiş bir versiyonu olan Lipones MAX cihazımız ile ilk seansta bile 8-25 cm incelme sağlamanız mümkün. EMS cihazımız sayesinde kaslarınızı belirginleştirebilir, daha sıkı ve formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Vücuttaki toksinleri atmaya yardımcı Liponescultra detoks yöntemimiz ile de bedeninizi içeriden temizliyor, toksinlerden arındırıyor ve kilo verme sürecinizi destekliyoruz.

Tüm bu cihazlarımız ve protokollerimiz, kişiye özel olarak planlanmaktadır. Bazen, yalnızca daha sıkı bir vücuda sahip olmanız yeterli olabilirken, bazı misafirlerimizde önce inatçı yağları parçalamamız gerekebilir. Neslim Güngen Ankara Eryaman güzellik merkezi şubemize geldiğinizde, vücudunuza ve metabolizmanıza en uygun incelme paketlerinden yararlanabilirsiniz.

Ankara’da Kalıcı Makyaj İçin En Doğru Adres

Microblading, kalıcı dudak renklendirme, ipek kirpik, kirpik lifting, kalıcı eyeliner, dipliner ve diğer kalıcı makyaj hizmetlerimizle Neslim Güngen Ankara Eryaman güzellik merkezi şubemizde sizleri bekliyoruz.

Alanında uzman estetisyenlerimiz, microblading konusunda ünlüdür. Yüz şeklinize en uygun kaş şekli ile artık daha anlamlı ve bir o kadar doğal görünen kaşlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı oje hizmetimiz ile de Ankara’da tercih edebileceğiniz en iyi adreslerden biriyiz. Nail art ve kalıcı oje hizmetlerimiz ile hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Kalıcı eyeliner, dipliner, kirpik lifting ve ipek kirpik ile de günün her saati aynaya baktığınızda kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyoruz.

Kısacası, Neslim Güngen Ankara Eryaman güzellik merkezi şubemize geldiğinizde, baştan aşağı yenileyebilirsiniz. O halde, kendinize bir iyilik yaparak bizden hemen bir randevu oluşturabilirsiniz!