Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ANKARA BEYTEPE

Neslim Güngen Beytepe şubesi, Ankara Beytepe’de seçkin bir güzellik ve bakım hizmeti almak isteyen kadınlar için kuruldu. Alanında uzman estetisyenler tarafından uygulanan bakım ve protokollerimiz, Beytepe’de güzellik merkezi arayışınıza son vermek için tasarlandı!

Cilt bakım-onarım, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj, microblading ve nail art alanında uzman Neslim Güngen Beytepe ekibi; üstün hizmet kalitesini birinci sınıf ürünler ile sunmaktadır.

2014’den beri Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi Neslim Güngen, güzellik ve bakım hizmetlerinde uluslararası kaliteyi yansıtmaktadır.

En iyi halinizle tanışın 

Bizi seçmek; en gelişmiş teknikleri üstün kalite deneyimiyle birleştiren bir güzellik merkezini seçmek anlamına gelir. Profesyonel bir marka olan Neslim Güngen; Türkiye, Avrupa ve Orta Doğu’da 2000’in üzerinde bayi aracılığıyla güzellik sektöründe öncü rolü üstlenmektedir.

Sizi güzel, aynalarla barışık ve mutlu kılmak için Ankara Beytepe’de en iyi güzellik merkezi kurduk. Cildiniz ve bedeninize iyi bir yatırım yapmak isterseniz Neslim Güngen Ailesi’ne güvenebilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü güzellik hizmetine sahibiz. Daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

manisa2

İletişim Bilgileri

Adres

Beytepe mahallesi kanuni sultan Süleyman bulvarı, Plevne Cd. 10 BA, 06610 Çankaya/Ankara

Adres

Beytepe mahallesi kanuni sultan Süleyman bulvarı, Plevne Cd. 10 BA, 06610 Çankaya/Ankara

Hizmetlerimiz