Skip to content

NESLİM GÜNGEN

ANTALYA ALANYA

Neslim Güngen Alanya şubesi olarak, “her kadın güzeldir kendine özeldir” mottomuzla kurulduk. Birinci sınıf güzellik ve bakım uygulamalarımız ve hizmetlerimizle Alanya’da güzellik merkezi arayışınıza son verecek bir deneyim için sizleri de şubemize bekliyoruz!

Güzellik, sadece dış güzellikten ibaret değildir. Biz, Neslim Güngen Alanya şubesi olarak bu inançla ilerliyoruz ve hem bedeninize hem de ruhunuza iyi gelecek bir ortam sağlamak için durmadan çalışıyoruz.

En Güzel Halinizle

Tanışın

Cilt bakım ve onarım, cilt yenileme, vücut şekillendirme, bölgesel incelme, kalıcı makyaj ve diğer tüm hizmetlerimiz ile Alanya’da hizmetinizdeyiz. Siz değerli misafirlerimize kaliteli bir güzellik merkezi deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Neslim Güngen Alanya ekibi olarak, şubemizde sizlere rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı seviyoruz. 

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör tecrübesini yansıtan hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarındaki cihazlarımız ve AR-GE çalışmalarıyla geliştirilen ürünlerimizle birlikte uyguluyoruz.  Güzelliğinizi önemsiyor, en etkili dokunuşları yapma tutkusu ile hareket ediyoruz.

Markalarımız

Neslim Güngen’in sahibi olduğu fabrikada aylarca süren mühendislik çalışmalarıyla geliştirilen cihazlarımız ve ürünlerimizle geliştirdiğimiz protokoller sayesinde, Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olarak biliniyoruz. Neslim Güngen Alanya şubesi ile de bunu sürdürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres

Şekerhane, Atatürk Blv. No:3 D:kat: 2, 07400 Alanya/Antalya

Adres

Şekerhane, Atatürk Blv. No:3 D:kat: 2, 07400 Alanya/Antalya

Hizmetlerimiz