Skip to content

NESLİM GÜNGEN

AFYONKARAHİSAR

“Her kadın güzeldir, kendine özeldir” mottosu ile kurulan Neslim Güngen Afyonkarahisar şubesi, misafirlerimize Afyonkarahisar’daki en iyi güzellik merkezi deneyimini yaşatacak atmosferi sağlamaktadır. Rahatlatıcı ve güzelleştirici hizmetlerimizle sizleri de en iyiyi deneyimlemeye davet ediyoruz!

Aynalarla Barışın

Güzellik sektöründe geçen 23 yıl ile Neslim Güngen, Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi olarak biliniyor. Bu bilinçle oluşturduğumuz geniş misafir portföyümüz için her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedefliyoruz.

Neslim Güngen’in fabrikasında uzun AR-GE çalışmaları ile geliştirilen uluslararası kalite standartlarındaki vücut şekillendirme, bölgesel incelme ve cilt bakım-yenileme cihazlarımızı, yine kendi markalarımız olan Clines, Cosmex ve Fibroderms markalarımızın ürünlerinin gücüyle birleştiriyoruz.

Afyonkarahisar’da güzellik merkezi deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak isterseniz, uzman estetisyenlerimiz tarafından verilen benzersiz hizmetlerimizle tanışın. Neslim Güngen Ailesi olarak güzelliğinizi önemsiyor, profesyonellik ve kalite tutkumuzla ilerliyoruz.

Hizmetlerimiz ve Markalarımız

Neslim Güngen’in kurucusu olduğu Gelecek AR-GE Makine’de üretilen cihaz ve ürünlerimiz, uzun mühendislik çalışmaları sonucu geliştirilmektedir.

Sizlere en iyi cilt ve vücut bakım-yenileme-onarım hizmetlerini verebilecek kapasiteye sahibiz. Microblading, kalıcı makyaj, nail-art gibi hizmetlerimizle de güzelliğinizi vurguluyor, sizi mutlu etmek ve aynalarla barıştırmak için üstün bir hizmet sunuyoruz.

62ac51e2-41d4-435f-8b90-7eaf602bcc67

İletişim Bilgileri

Adres

Dumlupınar Mah. Osman Atilla Cad. Duygu Apartmanı altı 13/B

Adres

Dumlupınar Mah. Osman Atilla Cad. Duygu Apartmanı altı 13/B

Hizmetlerimiz