neslim güngen adana güzellik merkezi

NESLİM GÜNGEN

ADANA

Neslim Güngen Adana şubesi; her kadına özel, güzelleştirici bir deneyim yaşatma ve güzelliğinizi koruma tutkusu ile Adana’da seçkin bir güzellik merkezi arayanlar için kurulmuştur. Neslim Güngen Ailesi olarak, güzelliğin içten gelen bir duygu olduğuna inanıyor ve hizmetlerimizi bu ruhla sunuyoruz!

En Güzel Halinizle

Tanışın

Neslim Güngen’in 23 yıllık sektör deneyimiyle inşa ettiğimiz saygın müşteri portföyümüz ve ekibimiz ile gurur duyuyoruz.

Birinci sınıf hizmetlerimiz, kesinlikle alanında uzman ve donanımlı estetisyenlerimiz tarafından verilmektedir. Adana’da güzellik merkezi arıyorsanız; Neslim Güngen Adana şubesine uğrayarak profesyonellik ve kalite anlayışımızla tanışabilirsiniz.

Adana Güzellik Merkezi Neslim Güngen – Markalarımız

Misafirlerimize üstün kalitede hizmet sunmaya çalışıyoruz. Neslim Güngen’in kurucusu olduğu fabrikada AR-GE çalışmaları sonucunda yerli cihazlarımızı ve bakım markalarımızı kullanıyoruz. 

Sizler de Adana güzellik merkezi arayışınız olması durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

9f2e1979-c037-44dd-9819-ccb2fcc6c8a4
be96f03b-d9a4-4a64-8fb5-3f4f63b11a32

İletişim Bilgileri

Adres

Aliya İzzetbegoviç Bulvarı Gürselpaşa Mahallesi 75320 Sk. D:19 Seyhan/ADANA

Adres

Aliya İzzetbegoviç Bulvarı Gürselpaşa Mahallesi 75320 Sk. D:19 Seyhan/ADANA

Hizmetlerimiz

Neslim Güngen Adana Şubesi Hakkında

Güzellik merkezleri, kadınların kendilerini iyi hissetmek ve güzelleşmek için en çok ziyaret ettikleri yerlerin başında gelir. Adana güzellik merkezi arayan ve her daim bakımlı görünmek isteyen kadınlar için bir önerimiz var: Neslim Güngen Adana!
Tüm güzellik ve bakım ihtiyaçlarınız için aradığınız tüm hizmetleri bulabileceğiniz şubemizde, Adana’da güzellik merkezi hizmeti istiyorsanız, sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Peki, Neslim Güngen Adana şubesinde sizi neler bekliyor?

Neslim Güngen Adana Güzellik Merkezi İçeriğinde Neler Var?

Bir kadının güzellik merkezinden tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite, deneyim, uzmanlık ve hizmet seçeneğine sahibiz. Adana’da güzelik merkezi denildiğinde ilk akla gelen adres olmamız nedensiz değil!
Cilt bakımında, her cilt tipine uygun bakım, yenileme ve onarım seçenekleri sunuyoruz. Clines Akne protokolü, Clines leke protokolü, Clines anti-aging protokolü, NG System Coldpen ile 33 farklı cilt koşuluna uygun cilt onarım seçenekleri ve çok daha fazlası ile her cildin ihtiyacını karşılıyoruz.
Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme protokollerimiz ile de sadece Adana’da en iyi güzellik merkezi değil, Türkiye’nin en iyisi olma konusunda iddialıyız! Çünkü, tek seansta 8-25 cm arası incelme sağlayabilen Lipones MAX cihazımızla uyguladığımız seanslar ile danışanlarımızı aynalarla barıştırıyoruz.
Vücut şekillendirme ve bölgesel incelme seanslarımız kişiye özel olarak belirlenen protokoller ile uygulanmaktadır. Örneğin Lenf drenaj, pasif jimnastik, Fibroderms XXL, Lipones ve Liponex MAX cihazlarımız ile vücudunuzun ihtiyacına en uygun paketleri size özel olarak hazırlıyoruz.

Akne ve Leke Bakımlarımızla Ünlüyüz

Neslim Güngen’i Adana’da en iyi güzellik merkezi yapan şeylerden biri, cilt bakım ve onarımdaki başarımız. Sosyal medyada paylaştığımız sonuçlarımızda da görebileceğiniz gibi; akne, aknelerden geriye kalan lekeler, güneş lekeleri ve tüm cilt lekelerinde yenileme ve onarım sağlayabiliyoruz.
Akne söz konusu olduğunda, profesyonel cilt bakımı ve cildin yağ dengesini sağlamak, sebum üretimini dengelemek son derece önemlidir. Ayrıca, ciltteki bakteri oluşumunu önlemek ve iltihaplanmayı engellemek için de doğru adımları atmak gerekir. Neslim Güngen Adana şubemizde, uzman estetisyenlerimiz bu konuda eğitimlidir. Akneli cildi iyi tanıyor, ihtiyaçlarını biliyor ve danışanlarımızın cildine en uygun protokolleri uyguluyoruz. Ayrıca cildinizdeki lekeler söz konusu olduğunda da Adana’nın en iyi güzellik merkezi olarak sizleri de şubemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz. Cilt lekelerine yönelik cilt yenileme protokollerimizle yeniden parlak ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşmanızı sağlıyoruz.

Adana Güzellik Merkezi Çatlak Onarımı Mümkün mü?

Adana güzellik merkezi ararken bizi tercih etmeniz için en önemli nedenlerinden biri de selülit ve çatlak onarımındaki başarımız!
Neslim Güngen’in Fibroderms protokolü ile kanıtlanmış başarısını tüm şubelerimizde danışanlarımıza sunuyoruz. Neslim Güngen Adana ailesi olarak; hem beyaz hem de kırmızı çatlaklarda iyileşmeler sağlıyoruz. Yeni oluşmuş çatlaklarda ilk seansta %80’in üzerinde başarı oranlarımız ile sizleri de pürüzsüz bir ten ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.
“Çatlak onarımı acıtır mı?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Fibroderms XS cihazımız; cildinizde kontrollü hasar vererek ve profesyonel olarak çalışır. Burada hedefimiz, cilt altında kolajen üretimini tetikleyerek cildin kendi kendini yenileme sürecini hızlandırmaktır. Bu sayede, çatlakların meydana geldiği bölgelerde cilt yenilenmesi tetiklenir. Bu, ciltteki çatlakların solmasına ve cildin kendi kendini onararak çatlaklı görünümü ortadan kaldırmasına yardımcı olabilir.
Fibroderms XS cihazımız ile uyguladığımız seanslarımızı Fibroderms çatlak onarım kremlerimizle desteklediğimiz için, sonuçlar ilk seanstan itibaren gözle görülmektedir.

Selülit En Kısa Sürede Nasıl Geçer?

Neslim Güngen Adana ailesi olarak portakal kabuğu görünümüne son vermek için pek çok farklı işlem seçeneği sunuyoruz. Vücutta dolaşımı hızlandırmak ve toksinlerin vücuttan atılmasını sağlamak için uyguladığımız protokollerimiz ile selüliti en kısa sürede geçirmek için yenilikçi teknolojiler ile ilerliyoruz.

Adana Güzellik Merkezi En İyi Microblading ve Kalıcı Makyaj

Microblading, kalıcı makyaj söz konusu olduğunda gerçek bir sanat gerektirir. Kalıcı makyaj alanında uzman estetisyenlerimiz; yüz şeklinize en uygun ve en doğal kaş sonucunu almanız için gerekli donanıma sahiptir.
Neslim Güngen Adana ailesi olarak kalıcı makyaj seçeneklerimiz oldukça çeşitlidir. Microblading uygulamalarının dışında ayrıca; ipek kirpik, kirpik lifting, BBNES kalıcı fondöten, kalıcı dudak renklendirme gibi seçeneklerimiz ile de hizmetinizdeyiz. Siz de Adana güzellik merkezi arayışınız mevcutsa ayrıca bizlerle tanışmak ve aynalarla barışmak isterseniz, şubemizden randevu alabilirsiniz…