Skip to content

Neslim Güngen Polikliniği Zonguldak Saç Ekimi

Neslim Güngen Polikliniği Zonguldak Saç Ekimi

Neslim Güngen Polikliniği Zonguldak Saç Ekimi

Saç ekimi son yıllarda özellikle erkekler arasında en çok tercih edilen bir estetik müdahale haline gelmiştir. Saç dökülmesi problemi pek çok erkeği rahatsız ederken, saç ekimi sayesinde eski görünüme kavuşmak mümkün hale gelmektedir. Zonguldak saç ekimi klinikleri de bu konuda uzmanlaşmış ekipleri ve son teknolojik cihazları kullanarak danışanlarına en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

En iyi saç ekimi işlemi, kişinin saçlı bölge derisinden alınan sağlıklı saç köklerinin, kellik sorunu yaşanan bölgeye nakledilmesi işlemidir. Bu işlem, lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Zonguldak saç ekim merkezi, hastalarına bu işlemi son derece konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirirken, uygulama sonrasında da hastalarının rahat bir iyileşme süreci geçirmelerini sağlamaktadır.

Saç ekimi uygulaması, son yıllarda giderek daha popüler hale gelmesine rağmen, tereddütleri olanlar için bazı sorular da gündeme gelebilir. “Neslim Güngen Polikliniği” olarak bu sorulara tüm içtenliğimizle cevap veriyoruz. Örneğin, işlem sırasında ağrı yaşanır mı ya da işlem sonrasında ne kadar sürede normal hayata dönülebilir gibi soruların cevapları Zonguldak saç ekimi kliniğimizde uzman kişiler tarafından detaylı bir şekilde açıklanmakta ve hastaların tüm endişeleri giderilmektedir.

Zonguldak Saç Ekim Merkezi

Günümüzde gittikçe artan kellik, saç seyrelmesi, saç dökülmesi gibi sorunlar insanlar için sorun haline gelmektedir. Stres, yaş, hormonal bozukluklar, düzensiz beslenme ve genetik rahatsızlıklar gibi sebeplerden dolayı saç dökülmesi problemini arttıran negatif durumlardır. Bu sorunu yaşayan ve saçsızlık rahatsızlığı duyan kişilerde günlük hayatı etkilerken özgüven sorunu oluşturmaktadır. Neslim Güngen Polikliniği olarak saçsızlık probleminizi ortadan kaldırıyoruz. Saç ekimi Zonguldak hizmeti verilen merkezimizde saç ekimi alanında uzman kişilerle profesyonel işlemi sizlere sunuyoruz.

Zonguldak Saç Ekim Merkezi Yöntemleri

 • Safir FUE Saç Ekimi
 • DHI Saç Ekimi
 • Tıraşsız Saç Ekimi

saç ekimi zonguldak

En İyi Saç Ekimi Avantajları

 • Kadın ve erkekler için uygundur
 • Ekilen saçların yeniden çıkmaya başlamasından sonra dökülmez
 • Geniş alanlarda görülen saç dökülmelerinin tedavisinde son derece başarılıdır
 • Diğer saç dökülmesini önleyici işlemlerin işe yaramadığı durumlarda başarılı sonuçlar elde edilir.

Zonguldak Saç Ekimi

Zonguldak saç ekimi uygulamasının yanı sıra, saç seyrelmesi problemi yaşayan kişilere özel olarak geliştirilen diğer tedavi yöntemleri de uygulanmaktadır. Örneğin, saç mezoterapisi saç dökülmesinin önlenmesi ve saç tellerinin güçlendirilmesi amacıyla uygulanan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde saçlı deriye özel bir karışım enjekte edilir ve saç köklerinin daha sağlıklı bir şekilde büyümesi sağlanır. Saç ekimi Zonguldak işlemi kişinin kendi saç köklerinin kullanılması nedeniyle, son derece doğal bir sonuç verir. Uygulama sonrasında kişinin saçları zamanla doğal görünümüne kavuşur. Bu nedenle saç ekimi işlemi sadece estetik bir müdahale olarak değil, kişinin özgüvenini de arttıran bir işlem olarak da görülebilir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

 • En iyi saç ekimi işlemi yapılmadan önce saç foliküllerinin sayısı ve yoğunluğu belirlenir.
 • Ekim işlemi için bölge tıraş edilir.
 • Donör bölgesine ağrı ve acıyı en aza indirmek için lokal anestezi işlemi uygulanır.
 • Saç folikülleri tek tek alınır ve bu foliküller özel bir solüsyon yardımı ile beslenir.
 • Saç ekimi yapılacak alana lokal anestezi işlemi yapılır.
 • Ekim yapılması hedeflenen bölgeye kanallar açılırken bu işlem sırasında özel bir safir kullanılır.
 • Açılan kanallara saç foliküllerin ekimi yapılır.
 • Saç ekimi uygulaması sonunda ise bandaj yapılarak hasta taburcu edilir.

Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

 • Genel sağlığında sorun olmayanlar
 • Kısa süre içerisinde hızlı saç dökülme problemi yaşayanlar
 • Saç ekimi işleminde gerçekçi beklentileri olanlar
 • Kozmetik çözümlerden sorunlarını gideremeyenler
 • Saç seyrekliği ve kellik sorunu olanlar
 • İlaca bağlı olmayan saç dökülmesi problemi olmayanlar

Saç Ekiminin Başarı Oranı

Tavsiye saç ekimi başarısı uygulamayı yapan uzman kişinin tecrübesi ve hastanın saç durumu gibi birçok faktörlere bağlı olarak değişir. FUE saç ekim yöntemi için belirtilen başarı oranı ise %95 seviyesindedir.

En iyi saç merkezi yerlerinden olan “Neslim Güngen Polikliniği” ile sizler de profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Neslim Güngen Polikliniği Zonguldak Saç Ekimi hizmetinin diğer bir avantajı ise maliyeti uygun ve kaliteli bir işlem olmasıdır. Türkiye, Dünya’nın saç ekimi konusunda önde gelen ülkelerinden biri olarak biliniyor ve bu sebeple ülke genelinde en iyi saç ekimi yapan klinikler birçok farklı fiyatlar sunarak hizmet vermektedir. Zonguldak’taki saç ekimi klinikleri de bu rekabete uyarak hizmet vermektedir. Bu, en iyi saç ekimi hizmetlerini yurt dışındaki benzer hizmetlere göre çok daha ekonomik olduğunu kanıtlar.

Sizler de Zonguldak en iyi saç ekim merkezi arayışında iseniz Neslim Güngen Polikliniği ile hemen iletişime geçin. Ön görüşmeye gelerek sizlere en uygun saç ekim yöntemini uzman ekibimiz ile belirleyerek yeni görünümüze kavuşun. İletişim ve randevu talebinde bulunmak için buraya tıklayın.