Skip to content

Van Saç Ekimi Merkezi: Neslim Güngen Polikliniği

Van Saç Ekimi Merkezi: Neslim Güngen Polikliniği

Van Saç Ekimi Merkezi: Neslim Güngen Polikliniği

Türkiye’de saç ekimi, geçen her yıl Avrupa ve özellikle Orta Doğu ülkelerindeki binlerce hastanın ülkemizi ziyaret etme sebeplerinden birisidir. Türkiye’de saç ekimi tedavisinin diğer ülkeler ile karşılaştırıldığında önemli bir maliyet farkı olması önemli bir etkendir.

Mevcut olan en yeni yöntemlerin kullanılması ve Türk uzmanların bu alanda tecrübesi sayesinde Safir FUE, DHI, FUE gibi yöntemler ile en doğal ve başarılı sonuçların elde edilmesi mümkündür. Sizler de Van saç ekimi hizmeti veren Neslim Güngen Polikliniği ile iletişime geçerek size en ideal saç ekim yöntemi tercih edebilirsiniz.

Van Saç Ekimi

Saç dökülmesi birçok kişinin hayatında psikolojik bir sorun olabilecek problemlerden birisidir. Saç dökülmesini önlemek amacı ile birçok farklı yöntem kullanılabilir. Fakat bu ürünler kalıcı bir çözüm sağlamayabilir veya saç seyrelmesi sorununa sonuç sağlamaz. Bu durumda ise saç ekiminden başka seçenek bulunmamaktadır. Saç seyrelmesi, kellik, saç dökülmesi gibi sorunlar depresyon veya özgüven eksikliğine neden olabilmektedir. Van saç ekimi işlemi için profesyonelliğin adresi “Neslim Güngen Polikliniği” hizmetinizde.

Gelişen teknoloji ile en iyi saç ekimi görünümünüzü daha iyi hissetmenizi ve özgüven sorununu ortadan kaldırmanızı sağlayacaktır. Fakat saç ekimi Van bölgesinde yaptırmaya karar vermek bazı durumlarda zor olabilir. Çünkü birçok ilde saç ekim maliyeti fazla olabildiği gibi profesyonel saç ekim hizmeti vermeyebiliyor. Neslim Güngen Polikliniği uzman ve profesyonel ekibi ile bu sorununuzu da ortadan kaldırıyor. Tavsiye saç ekimi arayanlar için Neslim Güngen Polikliniği’ni saç ekim hizmetinden faydalanmak isterseniz iletişime geçmek için harekete geçin.

saç ekimi van

Van Saç Ekimi Fue Yöntemi

En iyi saç ekimi uygulaması, kalıcı bir çözüm olması ve estetik açısından olması sebebiyle son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. FUE saç ekim yöntemi, bu popülerliğin en büyük sebeplerinden birisidir. FUE yöntemi saç köklerinin tek tek çıkarılmasına dayanan saç ekimi yöntemidir.

FUE saç ekimi yöntemi, saç köklerinin tek tek çıkarılmasını ve saçın ekileceği bölgeye yerleştirilmesini içeren bir uygulamadır. Bu yöntemde donör bölgesindeki saç kökleri, mikrocerrahi yöntemlerle tek tek çıkarılır ve saç ekimi yapılacak bölgeye yerleştirilir.

Van saç ekimi FUE yöntemi, saç köklerinin tek tek çıkarılması ile yapılan hassas bir işlemdir. Bu nedenle “Neslim Güngen Polikliniği”, uzman ekibi ile profesyonel bir saç ekim hizmeti sunmaktadır. Van saç ekim merkezi arasında olan Neslim Güngen’e ait olan Neslim Güngen Polikliniği ile iletişime geçerek tavsiye saç ekimi yöntemlerinden size en uygun olan hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca FUE saç ekim yönteminin en büyük avantajlarından birisi de minimal invaziv olması ve daha az ağrı ve hızlı iyileşme süreci sağlanır.

FUE saç ekimi yöntemi, lokal anestezi altında yapılırak uygulanır. Bu nedenle işlemin acı ve ağrısı minimum derecededir. Ancak, işlem sırasında hissedilebilecek bazı hafif rahatsızlık hissi normaldir. İşlem sonrası ise, hafif ağrı ve şişlik hissedilebilir. Bu nedenle, ağrı kesiciler ve ilaçlar işlemi yapan uzman kişi kontrolünde kullanılabilir.

Neslim Güngen Polikliniği ile Van Saç Ekim Merkezi Hizmet Farkı

Saç ekimi uygulaması, saç dökülmesi problemi olan kişilere yardımcı olunarak gerçekleştiren bir cerrahi işlemdir. Uygulama lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Öncelikle saç ekimi yapılacak alanın işlem hazırlığı yapılır. Ekim yapılacak alan, donör bölge olarak bilinen genellikle arka bölgesinde kalan sağlıklı saçlı kısımdır. İşlem devamında donör alandan alınan saç folikülleri ekim yapılacak bölgeye yerleştirilir. Saç folikülleri tek tek ekileceği gibi gruplar halinde de ekilebilir. Bu uygulama, saç köklerinin doğru ve planlı bir şekilde yerleştirilmesi için özel teknikler kullanılarak gerçekleştirilir.

Neslim Güngen Polikliniği saç ekimi Van hizmetinin diğer bir avantajı ise uygun maliyet ve kaliteli işlem olmasıdır. Türkiye, Dünya’nın önde gelen saç ekim merkezlerinden biri olarak bilinir ve bu sebeple ülke genelinde saç ekimi yapan klinikler rekabetçi fiyatlar sunarak hizmet vermektedir. Van’daki saç ekimi klinikleri de aynı şekilde bu rekabete uyarlar. Bu, en iyi saç ekimi hizmetlerini yurt dışındaki benzer hizmetlere kıyasla çok daha ekonomik olduğunu kanıtlar.

Yurtdışı müşterisi de bulunan polikliniğimizde Suriye saç ekimi, İran saç ekimi, Katar saç ekimi gibi birçok farklı ülkeden danışanlarına hizmet verilmektedir. Saç ekimi Van hizmetimizdeki kliniğimizden randevu veya detaylı bilgi talebi için buradan iletişime geçebilirsiniz.