Cilt Bakımı Protokollerimiz

Güneş ışınları, çevre kirliliği, akıllı cihazlardan gelen ışıklar, gıdalar ve stres! Düzenli olarak maruz kaldığımız birçok faktör cildimizi olumsuz etkiler. Yaşlanma belirtileri ile mücadele ediyor, sivilce tedavinizi desteklemek istiyor ya da sadece cildinizin nemini arttırmak istiyor olun; profesyonel cilt bakımı ve doğru protokoller ile cilt güzelliği ve kalitenizi arttırabilirsiniz.

Neslim Güngen® Güzellik Merkezi’nin cildinizin farklı ihtiyaçlarına yönelik cilt bakım protokollerinden yararlanın!

Profesyonel Cilt Bakımı Neden Önemlidir?

Pazar günlerinizi evde yapacağınız cilt bakımlarına ayırmak istiyor olabilirsiniz. Evde yapılan bakımlar, gerçekten de çok rahatlatıcı olabilir. Ancak, aynı zamanda düzenli aralıklarla profesyonel bir merkeze cilt bakımı yaptırmanın önemi ve etkinliği de ihmal edilmemelidir.

Yalnızca cilt kalitenizi arttırmak, cildinizin daha ferah, daha parlak ve daha sağlıklı hissetmesini sağlamak için bile profesyonel cilt bakımı çok önemlidir. Sivilce, cilt kuruluğu, yaşlanma belirtileri ve leke gibi cilt problemleri söz konusu olduğunda ise; profesyonel cilt bakımı lüks değil, bir ihtiyaçtır.

Tüm bunların dışında, düzenli olarak profesyonel cilt bakımı yaptırmak, cilt sağlığı ve kalitesi için de çok önemlidir.

Çevresel kirlilik, makyaj kalıntıları, her gün maruz kaldığınız stres ve cildinizde biriken ölü cilt hücrelerinin uygun yöntemle temizlenmesi, cildinize derinlemesine bir temizlik sağlayabilir, cilt hücrelerinin yenilenme sürecine katkıda bulunabilir.

Akne ve Lekeli Cilt İçin Profesyonel Bakımı

Akne ya da leke problemine yabancı değilseniz, cildinizin güzelliğine gölge düşüren bu sorundan kurtulmanın yollarını arıyor olabilirsiniz.

Cilt problemleri söz konusu olduğunda, herkes için standart bir cilt bakımından söz etmek mümkün olmasa da, doğru bir merkez ve deneyimli bir uzman tarafından yapıldığında, profesyonel cilt bakımı, akne ve leke gibi cilt sorunlarını onarabilir. Bu noktada, doğrudan sivilceleri sıkmayan, vakumlu ve steril cihazlarla çalışan bir merkezi tercih etmek çok önemlidir.

Leke ve akne için profesyonel cilt bakımı, cildinizin ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Ayrıca, bazı cilt bakımları, sivilcelerden geriye kalan kızarıklık ve lekelerin görünümünü iyileştirmeye de yardımcı olabilir. Uzman estetisyenlerimiz ile yapacağınız ön görüşmelerde, cildinizin ihtiyacına en uygun cilt bakım protokolü hakkında bilgi alabilirsiniz.

Protokollerimiz

Aqua peel + Jet peel bakımı

Aqua peel nedir?
Aqua peel, güzellik merkezlerindeki en popüler cilt bakım uygulamalarından biridir. İşlem, gözenekleri eksfoliye eden, cildi kirlerden arındıran ve cilt nem ile doluyken siyah noktaları temizleyen bir vakumla gerçekleştirilmektedir. Etkisini güçlendirmek için, genellikle diğer güçlü aktif bileşenler ile kombine edilmektedir.

Jet peel nedir?
Jet peel; cilde temas etmeden yüksek basınçlı püskürtme ile cildi temizler, vitamin ve destekleyici bileşenler ile cildin tam olarak ihtiyaçlarını karşılamayı hedef alır. Bir çeşit iğnesiz mezoterapi işlemi olarak; yalnızca cilt yüzeyini değil, cilt altını da besleyen ve destekleyen bir bakımdır.

Faydaları nelerdir?
Akneli ve lekeli ciltler, yaşlanma, genişlemiş gözenekler, ince çizgiler ve genel nemsizlik dahil olmak üzere, çeşitli cilt problemleri için faydalıdır.

Uygulama sonrası daha pürüzsüz, daha parlak ve eşit donlu bir cilt görünüme yardımcı olur.

Cildi gençleştirmek için ihtiyacı olan bakım ve onarımı sağlar.

Cilt parlar, daha sıkı ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşur.

NG System Coldpen

Pumpkin Cilt Bakımı

Clines Leke Protokolü

Clines Akne Protokolü

Vitanes Protokolü

BBNES Kalıcı Fondoten

Sıkça Sorulan Sorular

Cilt bakımı işlemlerinin ücreti nedir?

Neslim Güngen Güzellik Merkezlerinde cilt bakımı uygulamalarımız çeşitlilik göstermektedir ve hangi yöntemin tercih edileceği cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

Clines akne protokolü kaç seansta etkisini gösterir?

Soğuk plazma hangi durumlarda kullanılır? Avantajları nelerdir?

NG Cold Pen seans aralıkları nasıldır?

NG Cold Pen sonrası sonuçlar ne zaman görülür?