Search

Lipones Bölgesel Zayıflama Cihazı

  -    -  Lipones Bölgesel Zayıflama Cihazı

Lipones ile, zayıflatalım sonucu sonra görürsünüz dönemi bitti. 

Ultrasonik ses dalgaları ile cilt altındaki yağ dokusundaki yağ hücrelerinde ani ve yüksek basınç değişikliklerini yol açarak, mikro baloncuklar oluşturup, bu baloncukları patlatarak yağ hücrelerinin zarlarında mekanik hasar ve parçalanarak azaltılması yöntemidir. Böylece yağ hücrelerinde depo edilen yağ sıvı hale dönüşerek, yağ asitlerinin serbest kalmasına ve lenf yollarından yağ dokusundan uzaklaşmasını sağlar. Yağ asitleri karaciğerde metobolize edilerek, vücuttan atılır. 

Lipones cihaz başlığı yağın eritilmesi gereken bölgeye bir jel yardımıyla uygulanır. Lipones başlıkları jelin üzerinde kaydırılarak dolaştırılır. 27-40 Khz’lik darbeler 1,7 Mhz operasyon frekansına bindirilerek farklı cilt tipleri için rezonans sorunları ortadan kaldırılmıştır. Bölge deformasyonuna göre 12 seans kafidir. İlk seanstan sonra netice fark edilir ve 6.seans sonunda olgunluğa erişir. Devamında ise sonucun kalıcı olması garanti edilir. 

Uygulama bölgeleri ön ve arka bacaklar, popo, basen, karın, bel, sırt, kollar gıdı ve yüz bölgelerinde uygulanır. Her bölge için oluşturulmuş özen zaman ayarı mevcuttur. 

Çoğunlukla kişinin metabolizmik yapısına göre sonuç veren ancak tek seansta bile işlem yapılan bölgede 2-25 cm incelme sağlar.  Lipones uygulamasının diğer estetik operasyonlara göre avantajlı yönü ise bir ameliyat durumu söz konusu olmaması, kabuklanma, ağrı ve acı hissinin olmamasıdır. Ayrıca işlem süresinin kısalığı da avantajların en başında gelmektedir. 

Liponesin hamile, emziren kadınlar, kalp pili ve stentli hastalar, kronik karaciğer hastalığı olan hastalarda uygunlanması önerilmez. 

İletişim