Skip to content

Yaza Girmeden Tek Seansta 15 CM İncelin

Yaza Girmeden Tek Seansta 15 CM İncelin

 

Yaza Girmeden Tek Seansta 15 CM İncelin

İnatçı yağ hücrelerini hedefleyen ve tek seansta 15 cm incelme sağlayan özel NG İncelme Protokolü ile yaza daha fit bir giriş yapın. Aynada gördüğünüz kadınla barışmaya hazır mısınız?

Yaz geliyor! Durum böyle olunca da pek çoğumuzu bir kilo verme ve incelme telaşı sardı. Diyet listeleri, egzersiz programları, bitkisel kürler derken liste uzayıp gidiyor. Hele bir de tüm bunlara rağmen hala bölgesel inatçı yağlarınızdan şikayetçiyseniz, yenilikçi teknolojilerden yardım almanın zamanı gelmiş olabilir.

Bir Neslim Güngen buluşu olan özel NG İncelme Protokolü, tek seansta 15 cm’e kadar incelme sağlaması ile yaza girerken kadınların gözdesi oluyor. Peki, NG İncelme Protokolü nasıl yapılıyor? Uzman Estetisyen Neslim Güngen konuyla ilgili bilgi verdi…

Bölgesel Yağlanma Neden Olur?

Deri altındaki yağlar, kaslarınızın hemen üzerinde ve cildinizin hemen altında bulunur. Genellikle kalçaların, poponun veya uylukların çevresinde daha belirgin olma eğilimindedir. Bu, yağ depolarımızın yaklaşık %90’lık kısmını oluşturmaktadır.

Karın yağları; karaciğer, bağırsaklar ve kalp gibi hayati organları çevreleyen yağlardır. Bu nedenle, estetik açıdan rahatsız edici olmasının dışında, sağlık açısından da risk oluşturmaktadır.
İnsanlar olarak, hepimizin vücuttaki yağ dağılımı değişkenlik göstermektedir.

Vücut yağ dağılımı, obezite hastalarında metabolik bir anormalliğin önemli bir göstergesidir. Özellikle de üst vücut deri altı yağ dokusundan serbest yağ asidi salınımının düzensizliği, bu metabolik bozukluklara önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır.

Obezite, vücut yağındaki fazlalık olarak tanımlanmaktadır. Bununla birlikte, bölgesel yağ fazlalığı yalnızca obez bireylerde görülmemektedir. Bazen, diyet ve egzersiz yapmanıza rağmen bölgesel yağlarınız kalabilir. Bu da sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir ve daha mutsuz hissetmenize neden olabilir.

Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün Mü?

Bölgesel yağlar, özellikle kadınlar için son derece rahatsız edici bir durumdur. Havaların ısınmasıyla birlikte giyilen tişörtler, elbiseler ve içine saklanamayacağınız montları artık kaldırmak zorunda olduğunuzdan kalçalarınızdaki veya karın bölgenizdeki fazla yağları gizlemeniz mümkün değildir. Durum böyle olunca, yazla birlikte pek çok kadın da bir şekilde kilo vermenin yolunu arar. Ancak, şok diyetler bunun çözümü değildir. Peki, bölgesel yağlardan kurtulmak mümkün olabilir mi?

Aslına bakarsanız, bölgesel yağlardan diyet yaparak kurtulmak mümkün değildir veya herhangi bir bölgedeki yağları hedefleyen bir egzersiz programı veya hareket yoktur. Bu nedenle, eğer bölgesel yağlardan şikayetçiyseniz, size yardımcı olabilecek bölgesel incelme ve vücut şekillendirme cihazlarından yardım alabilirsiniz. Ameliyata gerek kalmadan incelmenize yardımcı olan ve şekillendiren bu cihazlar arasında, sizleri yenilikçi bir teknoloji ile tanıştırmak istiyoruz; Lipones!

Lipones ile En İnatçı Yağlar Bile Kırılıyor

Özel NG İncelme Protokolü, Liponez bölgesel incelme cihazı ile gerçekleştiriliyor. Bu cihaz; cilt altındaki yağ hücrelerini etkili bir şekilde parçalama prensibi ile çalışıyor. Ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı seanslarda; ameliyatsız, acısız, ağrısız bir şekilde işlem gerçekleştiriliyor ve işlemden hemen sonra sosyal hayata dönüş mümkün oluyor.

Lipones’in bu kadar etkili olmasının nedenlerinden biri de yağ hücrelerini sıvı bir forma dönüştürüp lenfatik sistem aracılığıyla metabolik atığa dönüştürülmesi ve vücuttan atılmasını sağlaması. Birer metabolik atığa dönüştürülen vücut yağları, bu şekilde idrar ve ter yoluyla vücuttan atılmış oluyor.

Ameliyata veya Liposuction gibi vücudu zorlayan işlemlere gerek kalmadan inatçı yağlarda bile etkinliği görülmüş, binlerce danışan üzerinde uygulanmış ve Neslim Güngen şubelerinde en çok tercih edilen işlemlerin başında gelen Lipones cihazı; çevre dokulara herhangi bir zarar vermeden, yalnızca hedeflenen yağ dokularını parçalayarak çalışıyor. Bu şekilde, inatçı yağların vücut tarafından metabolize edilmesi sağlanmış oluyor.

Tek seansta bile çok tatmin edici sonuçlar sağlayan Lipones cihazı; hastanın vücut yapısı, metabolizma hızı ve kilo fazlalığına bağlı olarak tek seansta 3 ile 18 cm arasında incelme sağlayabiliyor. Lipones bölgesel incelme cihazı hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın.