Skip to content

Neslim Güngen ile Almanya’da İş Kurmak

Neslim Güngen ile Almanya’da İş Kurmak

Almanya, dünya genelinde ekonomik olarak en güçlü ülkelerden biridir. İşsizlik oranının %3 olduğu Almanya’da iş kurmak çok da zor olmayacaktır. Peki, bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir? Almanya franchising mantıklı mı? “Almanya’da nasıl iş kurabilirim?” diye merak ediyorsanız, Neslim Güngen Güzellik Merkezi açmak iyi bir seçenek olabilir!

Hem ekonomik hem de teknoloji açısından Avrupa’nın lider ülkesidir. Peki, bir iş planınız yok ama yine de bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir diye merak mı ediyorsunuz? Almanya’da iş kurmak düşünüldüğünde, girişimciler Almanya’yı doğru bir yatırım ve yeni iş yeri olarak düşünmelidir. Üstesinden gelinmesi gereken bazı zorluklar olsa da, Almanya franchising kademeli olarak artmaktadır. Yabancı olarak doğru yatırım yeri olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Almanya’da en çok ne satılır noktasında güzellik ve bakım uygulamalarının her zaman ve her yerde iş yapacağını unutmamak gerekiyor.

Almanya’da iş kurmak zor mu?

Zor olduğunu söyleyemeyiz. İşinize başladığınızda, doldurmanız gereken çok fazla evrak işi var. Ancak, internette size bu noktada yardımcı olabilecek çok fazla bilgi var. Yani, aslında sorunların hepsini birden değil tek tek çözmeye odaklanırsanız, kademeli olarak bütün zorlukların da üstesinden gelebilirsiniz.

Almanya’da iş kurmak için oraya taşınıyorsanız, işiniz biraz daha zor olabilir. Çünkü, aynı zamanda bir daire bulmanız, adres kayıt işlerinizi yaptırmanız ve oturma izni başvurusunda bulunmanız gerekir. Almanya franchising aldıktan sonra, işinizi kurana kadarki süreçte çalışmazsanız, çok fazla birikiminiz olması gerektiğini de unutmayın.

Almanca bilmediğinizde işiniz biraz daha zordur. Çünkü, tüm belgeler Almanca olacaktır. Bu nedenle, Almanya’da iş kurarken, Almanca bilen birinin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Almanya Franchising nasıl olur?

Bir Türk Almanya’da ne iş yapabilir sorusundan önce, “ Almanya’da en çok ne satılır?” sorusunu araştırmanız önemlidir. Aslında, hizmet sektörü ve özellikle de güzellik sektörü, doğru bir marka ve kaliteli hizmet olduğu sürece, dünyanın her yerinde iş yapabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz bir sektördür. Bu noktada, güzellik merkezi açmaya karar verdiğinizde, bayilik veren firmaları araştırmaya başlayabilirsiniz.

100 şubesi ile başarısı kanıtlanmış bir franchise modeline sahip olan Neslim Güngen Güzellik Merkezi franchise almak, Almanya’da iş kurmak için avantajlı bir seçim olabilir. Çünkü, bu franchising modelinde personel işe alım süreçleri, personel eğitimi, sosyal medya ve pazarlama konuları, mimari çizimler, doğru lokasyonu araştırma gibi pek çok yük üzerinizden alınır ve sizin yerinize uzmanlar tarafından yapılır. Bu, özellikle de Almanya’da yeni olan bir girişimci için çok avantajlı olacaktır.

Neden Almanya’da Franchise Almak

Almanya’nın iyi bir harcanabilir geliri olan 82 milyonluk bir nüfusu vardır. Kişi başına düşen gelir oldukça yüksek bir seviyededir. Yani, Almanya genel olarak Avrupa’nın en güçlü ekonomisine sahip. Franchise almak Almanya’da iş gören bir yöntemdir. Aslında, Pandemi döneminde bile franchise almanın iyi bir seçenek olduğu görülmüştür.

Almanya genelinde, aslında 1000’e yakın franchise markası bulunmaktadır. Zaten, uzmanlar da Almanya franchising konusunda fırsatların çok olduğu konusunda hemfikir. Artan işsizlik ve azalan iş ilanlarıyla Almanya franchising şansı önemli ölçüde arttığını da belirtelim.

Bir Türk olarak Almanya’da nasıl iş kurabilirim diye merak ediyorsanız, tüm süreç boyunca yanınızda olacak, tüm gerekli desteği size sağlayacak, anahtar teslim güzellik merkezi ve A’dan Z’ye franchise modeli ile Türkiye ve Orta Doğu’da 100 şubesi bulunan Neslim Güngen Güzellik Merkezi şubesini Almanya’da açabilirsiniz. Bu, bir Türk markasını oraya taşımanızı sağlayacak ve düşük sermayeyle yüksek kazanç sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Neslim Güngen Franchise Modeli

Güzellik sektöründe Neslim Güngen’i öne çıkaran ve lider konumuna getiren konuların başında, 23 yılık sektör tecrübesi geliyor.

Yıllar önce, Türkiye’ye getirdiği çatlak onarım metodu getirmesiyle sektöre yenilikler getirmeye başlayan Neslim Güngen, bugün hem cilt hem de vücut bakım onarım ve yenileme hizmetleriyle 100 şube sayısına ulaşmayı başarmıştır.Neslim Güngen franchise sistemini biraz daha yakından tanımak isterseniz “Neslim Güngen Franchise Bedeli” başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Franchise modelinin avantajı ise A’dan Z’ye bir güzellik merkezi sistemi sağlaması. Güzellik sektörüne yeni giren bir yatırımcıysanız, bu franchise sistemi ile işinizin başında durduğunuz sürece kazanç elde edebilirsiniz. Pek çok yönden avantaj sağlayan bu sistem, Neslim Güngen’in sosyal medya gücü ve doğru pazarlama uygulamaları sayesinde yatırımcılar için yüksek karlı bayilik fikirleri arasında gösterilmektedir.

Neslim Güngen ile Almanya’da iş kurmak isterseniz; Franchise Başvuru Formu‘nu doldurabilirsiniz.